Informacje dotyczące biletów z meczu z MSC Wolfe Wittstock

Z uwagi na niedzielny mecz zakończony walkowerem dla zespołu SpecHouse PSŻ Poznań na skutek braku wymaganej liczby licencji żużlowców MSC Wolfe Wittstock  (oświadczenie szefa Wilków – https://tiny.pl/75gvk), Poznańskie Stowarzyszenie Żużla we współpracy z firmą Roboticket – operatorem systemu sprzedaży biletów PSŻ Poznań, podjęło następujące decyzje dotyczące niewykorzystanych biletów z ww. spotkania:

Bilety zakupione poprzez Internet – www.bilety.pszpoznan.com.pl lub aplikacja “BILETY PSŻ POZNAŃ”:

W środę (05.08, od godziny 10.00) każdy z obecnych na meczu kibiców, otrzyma na swoje konto biletowe voucher, który będzie uprawniał do “zakupu” (tj. pobrania z systemu) nowego biletu na dowolny mecz sezonu 2020.

Bilety zakupione przez Internet z pomocą klubu (na stadionie):

Osoby, które skorzystały ze stacjonarnej pomocy klubu przy zakupie biletów, proszone są o kontakt z biurem (biuro@pszpoznan.com.pl) – osobom tym zostanie udzielona pomoc w przebukowaniu biletu na inne mecze.

 

Kibice, którzy będą mimo wszystko chcieli otrzymać zwrot pieniędzy za bilety, proszeni są o przesłanie na adres mailowy (biuro@pszpoznan.com.pl) numeru biletu, nazwiska na który został on zakupiony oraz numeru rachunku bankowego, na który mają zostać zwrócone środki.

Jednocześnie informujemy, iż programy meczowe będą nadal rozdawane za darmo na naszych pozostałych domowych meczach w tym sezonie.

W imieniu całego PSŻ Poznań pragniemy przeprosić za zaistniałą sytuację, która – choć nie z naszej winy – popsuła zarówno Państwu, jak i nam niedzielne święto żużla w stolicy Wielkopolski.  Niestety ograniczenia regulaminowe uniemożliwiły naszym zawodnikom zrobienie kilku okrążeń na stadionie. Liczymy, iż wciąż będą Państwo wiernymi kibicami “Skorpionów”, na których gorący doping zawsze mogliśmy liczyć na “Golaju”.

Z wyrazami szacunku

Zarząd i Członkowie PSŻ Poznań

Tabela ligowa 2022

PozycjaDrużynaPunkty
1OK Bedmet Kolejarz Opole18
2Metalika Recycling Kolejarz Rawicz17
3SpecHouse PSŻ Poznań15
4Optibet Lokomotiv Daugavpils15
5Texom Stal Rzeszów10
6Unia Tarnów9
7Budmax-Stal Polonia Piła3