Średnie zawodników w parach w sezonie 2019

PARAŚREDNIABIEGIPKTPKT RYWAL+/-ŚR. DOMBIEGI DOMWYJAZDBIEGI WYJ.ZWREMPOR5:14:23:32:41:5
Damian Dróżdż-David Bellego4.333313584.3330030012000
Eduard Krcmar-Marek Lutowicz42844420011010100
David Bellego-Eduard Krcmar3.2516142113.75430212011
Marek Lutowicz-Michał Curzytek3.52752512110110010
Marcin Nowak-Władymir Borodulin33990003311110101
Damian Dróżdż-Marek Lutowicz32660003210101010
Eduard Krcmar-Władymir Borodulin31330003101000100
Damian Dróżdż-Marcin Nowak33990512211110101
Eduard Krcmar-Michał Curzytek31330310001000100
Damian Dróżdż-Eduard Krcmar31330310001000100
David Bellego-Marcel Kajzer31330310001000100
David Bellego-Michał Curzytek2124-2002100100010
Marcin Nowak-Michał Curzytek2124-2210000100010
Damian Dróżdż-Michał Curzytek1115-4001100100001
Marcel Kajzer-Marcin Nowak2.3333711-42.3330010210002

Statystyki wykonała firma GuruStats – partner techniczny PSŻ Poznań.