Gramy i jedziemy razem z eWinner!

Gramy dla naszego klubu w Lidze eWinnera! Mamy szansę na uzyskanie środków pieniężnych z puli przygotowanej przez legalnego bukmachera eWinner! Ich wysokość zależy od aktywności naszych kibiców.

Wspólnie z eWinner gorąco zachęcamy wszystkich fanów „Skorpionów”do udziału w „Lidze eWinnera”!

Każdy kibic zakładając konto w eWinner, wesprze nasz klub, który otrzyma wsparcie finansowe zależnie od liczby i aktywności swoich fanów!

Jak grać i wspomóc klub?

1. Załóż konto na eWinner – https://tiny.pl/7wbld Kliknij przycisk “ZAREJESTRUJ SIĘ” lub podczas rejestracji wpisz w polu “kod promocyjny” frazę “SKORPIONY”.

2. Wpłać środki i zacznij grę
Wysokość kwoty wsparcia dla PSŻ Poznań zależy od aktywności kibiców drużyny. Zarejestruj się w eWinner, dokonaj wpłaty, a kiedy zagrasz łącznie za minimum 50 PLN na dowolne wydarzenia sportowe dostępne w naszej ofercie, zdobędziesz DODATKOWE ŚRODKI dla swojego klubu!

3.Odbierz bonus powitalny
Co jeszcze zyskujesz zakładając konto z kodem swojego klubu? Mamy dla Ciebie zwrot za pierwszy zakład do 155 PLN z kodem SKORPIONY. Załóż konto, postaw pierwszy zakład i odbierz zwrot w przypadku porażki! Środki możesz wypłacić lub grać nimi dalej. Minimalna stawka to 20 PLN, a maksymalny bonus otrzymasz, grając za 176,14 PLN.

 

Rejestracja i szczegóły – https://tiny.pl/7wbld