Znamy termin startu 2. Ligi Żużlowej! Będą transmisje w TV!

Proces odmrażania polskiego żużla dotarł do 2. Ligi Żużlowej!

Żużlowca centrala wspólnie z przedstawicielami wszystkich klubów 2. Ligi podjęła decyzję o wyznaczeniu terminu rozpoczęcia rozgrywek. Wszystko wskazuje, iż żużlowe silniki zaryczą po raz pierwszy na drugoligowym froncie 8 sierpnia! Jednocześnie ustalono, iż – podobnie jak w pozostałych klasach rozgrywkowych – każde spotkanie będzie mogła oglądać na żywo ograniczona liczba kibiców (25%). W przypadku golęcińskiego stadionu jest to ok. 1 500 miejsc (należy wziąć pod uwagę, iż liczba dostępnych wejściowej będzie mniejsza, gdyż w pierwszej kolejności zapewnione miejsce na obiekcie mają posiadacze karnetów na sezon 2020).

Dla kibiców, których nie załapią się na bilety mamy również dobrą wiadomość – wszystkie spotkania 2. Ligi Żużlowej będą transmitowane na antenie stacji MOTOWIZJA!

MOTOWIZJA to najlepszy w Polsce kanał motoryzacyjny w TV. Ma ponad 4 miliony abonentów, a swoim zasięgiem dociera do przeszło 12 milionów widzów! Stacja dostępna jest na większości sieci kablowych w kraju (m.in. Inea, Vectra, Netia, Toya, UPC Polska, Echostar Studio), na satelicie Canal+ oraz na platformach OTT (np. Player.pl)