Historia żużla w Poznaniu w Avenidzie

Niebywała gratka dla fanów poznańskiego speedwaya oraz miłośników historii „czarnego sportu” – wystawa „Historia Żużla w Poznaniu”. Zapraszamy od soboty do galerii Avenida przy dworcu głównym PKP (Lulu Cafe Lounge I piętro).

Już w najbliższą sobotę 7 marca 2020 o godzinie 13:00 otwarta zostanie wystawa prezentująca dzieje żużla w stolicy Wielkopolski. Odwiedzający znajdującą się na 1. piętrze galerii Lulu Cafe Lounge będą mogli obejrzeć 23 zdjęcia z różnych okresów w historii poznańskiego żużla, a także dwa historyczne motocykle żużlowe.

Z okazji otwarcia wystawy kibice Skorpionów będą mogli spotkać się z zawodnikiem SpecHouse PSŻ Poznań, Marcelem Kajzerem. „Dziki” będzie czekał na Was od 13:15. Dla kibiców przewidziane są też inne atrakcje, m.in. kalendarze żużlowe na 2020 rok.

Nie będzie to jedyne takie spotkanie w ramach tego wydarzenia – gośćmi wystawy będą też inni zawodnicy SpecHouse PSŻ Poznań, a także trener naszej drużyny, Piotr Paluch. Wystawa zamknięta zostanie w pierwszą niedzielę sezonu ligowego – 5 kwietnia 2020, dzień po planowanej inauguracji Skorpionów na wyjeździe w Wittstock.

Mecenasami wystawy są 3STU, GeoPoint, Lulu Cafe Lounge oraz galeria Avenida.