SpecHouse – nowy Partner Tytularny PSŻ Poznań!

SpecHouse PSŻ Poznań – tak oficjalnie w sezonie 2020 nazywać się będzie w rozgrywkach 2. Ligi żużlowej nasza drużyna!

Tym samym niezmiernie miło jest nam ogłosić, iż Partnerem Tytularnym PSŻ Poznań w nadchodzącym sezonie została poznańska firma SpecHouse – Nieruchomości!

Ogłoszenie nowego Partnera Tytularnego miało miejsce we wtorkowe popołudnie w poznańskim Ilonn Hotel.

SpecHouse to nowoczesna firma z wieloletnim stażem, oferująca szeroki wachlarz usług z zakresu kompleksowej obsługi nieruchomości. Pomoc w sprzedaży, kupna czy najmu domów, mieszkań i lokali to zaledwie niewielka część oferty naszego nowego Partnera Tytularnego.

Działamy od 6 lat, a od dwóch obserwujemy bardzo duży wzrost zainteresowania żużlem w Poznaniu – powiedział prezes specHouse – Nieruchomości Piotr Buchholz. – Stwierdziliśmy, że warto byłoby podjąć się nowych tematów i w grudniu podpisaliśmy kontrakt z PSŻ. Deklarujemy pełne zaangażowanie. Chcemy, aby mecze były jeszcze bardziej atrakcyjne, by przychodziło więcej kibiców, zamierzamy organizować koncerty, zwiększyć strefę dla dzieci i gastronomiczną. Będą nowe gadżety. Ważne, aby rodziny mogły przyjść na 5-6 godzin na stadion. Pomysłów mamy wiele. Na pierwszym meczu na pewno będzie sporo moich znajomych, nawet z Warszawy. Mam nadzieję, że wspólnie z klubem awansujemy do pierwszej ligi.

– Cały czas wymyślamy nowe rzeczy, które możemy wdrożyć w klubie – dodał wiceprezes specHouse – Nieruchomości Tomasz Tasiemski. – Biznes bardzo dobrze łączy się ze sportem. Będzie więcej możliwości. Cele? I liga, wzrost frekwencji o 50 procent i maksymalnie uatrakcyjnienie meczów.

– Cele na ten sezon podzieliliśmy na trzy stopnie – zdradził prezes Arkadiusz Ładziński. – Pierwszy to awans do play-off, drugi to awans do finału, a trzeci to awans do pierwszej ligi.

Dodajmy, że tor na Golęcinie został skrócony do 334 metrów. Na co to wpłynie?

Zawody będą bardziej atrakcyjne – uważa zawodnik specHouse PSŻ Poznań Marcel Kajzer. – Z pewnością poznamy nowych rekordzistów toru.

Skorpiony ligowe zmagania rozpoczną 5 kwietnia wyjazdem do niemieckiego MSC Wölfe Wittstock. Pierwszy mecz na Golęcine przewidziany jest 19 kwietnia z RzTŻ Rzeszów.

Więcej o naszym nowym Partnerze Tytularnym: https://spechouse.pl/

 

Tekst: PSŻ Poznań i Nasz Głos Poznański

Zdjęcie: Hieronim Dymalski