Znamy terminarz 2. Ligi żużlowej! Pierwszy mecz na Golęcinie 18 kwietnia

Poznaliśmy terminarz Drużynowych Mistrzostw II Ligi 2020! PSŻ Poznań ligowe zmagania rozpoczyna 5 kwietnia wyjazdem do niemieckiego Wittstock. Pierwszy mecz na Stadion POSiR – Golęcin przewidziany jest 19 kwietnia z RzTŻ Rzeszów

Szczegółowy terminarz DM 2. Ligi:

Część zasadnicza
1. kolejka (4.04 – 5.04):
MSC Wölfe Wittstock – PSŻ Poznań
RzTŻ Rzeszów – Kolejarz Opole
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno

2. kolejka (18.04 – 19.04):
Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
PSŻ Poznań – RzTŻ Rzeszów
Wilki Krosno – MSC Wölfe Wittstock

3. kolejka (1.05 – 3.05):
Kolejarz Opole – Wilki Krosno
RzTŻ Rzeszów – MSC Wölfe Wittstock
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – PSŻ Poznań

4. kolejka (23.05 – 24.05):
MSC Wölfe Wittstock – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
PSŻ Poznań – Kolejarz Opole
Wilki Krosno – RzTŻ Rzeszów

5. kolejka (30.05 – 31.05):
Kolejarz Opole – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock
RzTŻ Rzeszów – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
PSŻ Poznań – Wilki Krosno

6. kolejka (13.06 – 14.06):
​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – Kolejarz Opole
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – RzTŻ Rzeszów
Wilki Krosno – PSŻ Poznań

7. kolejka (26.06 – 28.06):
RzTŻ Rzeszów – Wilki Krosno (mecz zostanie rozegrany 11 czerwca)
Kolejarz Opole – PSŻ Poznań
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock

8. kolejka (11.07 – 12.07):
​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – RzTŻ Rzeszów
PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz
Wilki Krosno – Kolejarz Opole

9. kolejka (1.08 – 2.08):
​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock – Wilki Krosno
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Kolejarz Opole​
​​​​​​RzTŻ Rzeszów – PSŻ Poznań (mecz rozegrany zostanie 10 maja)

10. kolejka (8.08 – 9.08):
PSŻ Poznań – ​​​​​​​MSC Wölfe Wittstock
Kolejarz Opole – RzTŻ Rzeszów
Wilki Krosno – Stainer Unia Kolejarz Rawicz

Faza finałowa:
1. mecz półfinałowy (22.08 – 23.08)
(a) 4 w tabeli po części zasadniczej – 1 w tabeli po części zasadniczej
(b) 3 w tabeli po części zasadniczej – 2 w tabeli po części zasadnicze

2. mecz półfinałowy (29.08 – 30.08)
(a) 1 w tabeli po części zasadniczej – 4 w tabeli po części zasadniczej
(b) 2 w tabeli po części zasadniczej – 3 w tabeli po części zasadniczej

1. mecz finałowy (13.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)

2. mecz finałowy (20.09)
zwycięskie drużyny z (a) i (b)