Umowa Partnerska PSŻ Poznań i Stali Gorzów podpisana!

We wtorkowe popołudnie w Gorzowie podpisana została Umowa Partnerska pomiędzy ekstraligową Stalą Gorzów i PSŻ Poznań.  To milowy krok w kierunku ścisłej współpracy obu żużlowych ośrodków.

Warto zaznaczyć, iż podpisana Umowa Partnerska jest pionierską w skali kraju. Opiera się na długofalowej współpracy dwóch całkowicie niezależnych wobec siebie klubów i ukierunkowana została na osiąganiu przez obie strony obopólnych korzyści sportowych, szkoleniowych, promocyjnych i marketingowych.

Jak zgodnie podkreślili sternicy obu klubów – Prezes Stali Gorzów, Marek Grzyb  (warto dodać, iż na co dzień mieszka i prowadzi firmę w stolicy Wielkopolski) i Prezes Arkadiusz Ładziński – współpraca ma mieć charakter możliwie szeroki i nie ma ograniczać się jedynie do kwestii wypożyczania młodych zawodników do poznańskiego partnera.

Włodarze obu ośrodków głęboko wierzą, iż nawiązana dzisiaj współpraca, stanowi początek szeregu wspólnych działań, które w niedalekiej przyszłości przyniosą wiele korzyści zarówno klubom z Gorzowa i Poznania, jak i całemu polskiego speedwayowi.