Turniej z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego

Zwycięstwem Kacpra Gomólskiego zakończył się turniej z okazji 100. rocznicy Powstania Wielkopolskiego. Najlepszym z zawodników gospodarzy był Marcel Kajzer.Kapitan Power Duck Iveston PSŻ Poznań zdobył 11 punktów, dwukrotnie wygrywając swoje biegi, dwukrotnie zajmując drugie miejsce i raz trzecie. Tyle samo oczek na koncie po dwudziestu biegach miał też Kamil Brzozowski i to z nim Marcel zmierzył się w dodatkowym biegu o trzecie miejsce. Górą był zawodnik Zooleszcz Polonii Bydgoszcz.Blisko podium był także drugi ze Skorpionów, Marcin Nowak. Do udziału w biegu o najniższy stopień podium zabrakło mu jednak jednego punktu, wobec czego zajął piąte miejsce. Na siódmym z kolei uplasował się jedyny z poznańskich stranieri w stawce, Władimir Borodulin – Wowa zebrał dziewięć punktów. Okazji do startu nie miał będący rezerwowym Marek Lutowicz.O końcowym triumfie również musiał zadecydować bieg dodatkowy pomiędzy zawodnikami, którzy zdobyli po 14 punktów. W bratobójczym pojedynku reprezentantów Zdunek Wybrzeża Gdańsk Kacper Gomólski pokonał Adriana Cyfera.